מועמדות 2018, עיקרי היוזמה:

פועלת מאז הקמתה ליצירת סביבת עבודה רב תרבותית ומקיימת פעילות עניפה הן במגזר החרדי והן במגזר הערבי.

הקמת סניפים יעודיים לנשים חרדיות – העסקה של חרדיות במקצועות הליבה של הפירמה: ממתמחות בראיית חשבון ועד רואות חשבון, מנהלות חשבונות ויועצות מס.

כלים מובילים בשילוב חרדים וערבים ב-BDO:

  • הקמת הסניפים החרדיים נעשתה במעורבות של יו"ר הפירמה וכן שותפים שהינם מהמגזר החרדי. הנהלת הפירמה העניקה תשומת לב מיוחדת לסניפים הן בשלבי ההקמה והן בשנה הראשונה להיווסדם על מנת לסייע להצלחת הסניף.
  • קיום ערוץ תקשורת ישיר ומהיר של מנהלת הסניף החרדי ליו"ר הפירמה ולסמנכ"ל משאבי אנוש, על מנת לאפשר הצפת בעיות ומציאת פתרונות מהירים הן בעניינים מקצועיים והן בענייני שגרת הארגון.
  • הקמת שני סניפים חדשים של הפירמה שממקודים בפעילות במגזר הערבי – בעיר נצרת ובמזרח ירושלים.
  • ניהול מקצועי של הקשר עם אקדמיות ומוסדות חינוך מגזריים. לדוגמא – סמינרים המכשירים עובדות חרדיות בתחום ייעוץ המס, כולל קיום פגישות לפי הצורך עם ראשי הסמינרים לרבות הזמנתם לסייר בסביבת העבודה המוצעת לעובדות כדי לקבל את הסכמתם לשילובן. צוותי הגיוס של הפירמה מגיעים למפגשי "זרקור" ייחודיים במכללות הרלוונטיות יחד עם מנהלות מהסניפים החרדיים, כדי להציג את התפקידים, את תהליכי המיון והגיוס וכדי לענות על שאלות לסטודנטיות. דוגמא בהקשר למגזר הערבי – אירוח סטודנטים לכלכלה למפגש בלתי אמצעי עם אנשי מקצוע מהמובילים בפירמה במסגרת הכנתם לשוק העבודה (מעורבות בתכנית "מועדונים עיסקיים" מבית קו המשווה).